Her dakika, her an hayallerin için yaşarsın. Hayallerini gerçekleştirmek için bir ömür harcarsın...

Ve öyle bir gün gelir ki, hiç beklemediğin bir anda o hayaller çıkıverir karşına. İşte o an, hayatının en önemli anıdır. Ya sarılırsın o hayallere ya da itersin elinin tersiyle. Ya gözden kaybolmasını izlersin hayallerinin ya da inci gibi ışıldarsın hayatının geri kalanında.

Çünkü hayallerine kavuşan bir insanın parıltısı, bir inciyi bile kıskandırabilir.

Siz hayal edin yeter...
Biz tüm hayallerinize hizmet ederiz.


Perola Residence’ın kapısından girdiğiniz anda sizi gerçek bir residence hizmeti karşılıyor. Aracınızın park edildiği, home ofisinizin/evinizin temizlendiği, misafirlerinizin karşılandığı, bir yaşam hayal edin... Gerisini bize bırakın.
Burada hayallere ulaşmak çok kolay

Perola Residence, Basın Ekspres’in en merkezi lokasyonunda yer alıyor. E-5’e 5 km., TEM Otoyoluna 3 km. Atatürk Havalimanı’na ise 6 km. mesafede bulunan Perola Residence; Kuzey Marmara bağlantı yolu ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne de oldukça yakın bir konumda.

2017’de tamamlanması planlanan metro hattının da yanında yer alan Perola Residence ile İstanbul evinizin önünden geçiyor.
Perola’da hayallerinize sınır koymadık...

Resepsiyon ve sekreterya hizmetlerinden concierge’ya kadar her şey parmaklarınızın ucunda… Perola Residence’tan dairenizi aldığınız andan itibaren hayal ettiğiniz her şeyi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. F1 pilot eğitiminden uzay seyahatine, dünyanın en büyük showlarını takip etmekten şato kiralamaya kadar sınırsız hizmetler yelpazesi ilk andan itibaren sizinle. Hayatınızı kolaylaştıracak uçuş hizmetlerinden eğlence danışmanlığına özel jet kiralamadan beslenme desteğine varan hizmetlerle hep yanınızdayız. Perola Residence’ta özel olduğunuzu gerçek manada hissedeceksiniz…
Siz hayal edin yeter...
Biz önce kazancı resmederiz.


Yavuz Sultan Selim Köprüsü gibi tamamlanan ve 3.havalimanı, metro hattı gibi yapımı süren devlet yatırımları neticesinde değeri her geçen gün artan Basın Ekspres’in merkezinde yükselen Perola Residence; yatırımcılarına da yüksek kazanç vaat ediyor.

Perola’da oturanlar ayrıcalıklı residence yaşamının keyfini çıkarırken, Perola’ya yatırım yapanlar ise kazancına kazanç katıyor.
Siz nasıl isterseniz...

Perola Residence’ın ayrıcalık dolu dünyasına giren bir daha çıkmak istemiyor. Yüzme havuzu, sinema/DVD odası, fitness salonu, oyun odası ve hamamı ile yediden yetmişe herkesin keyif alabileceği sosyal alanlara sahip Perola’da, ayrıcalık bir hayat tarzına dönüşüyor.
Siz hayal edin yeter...
Biz hayallerinizi inşa ederiz.


Perola Residence’da hayallerinizden bir dünya inşa ediyoruz. İstanbul’un merkezinde inşa ettiğimiz yaşamın her anına residence hizmeti katarak, yaşamı sizin için keyfe çeviriyoruz.

Sizden sadece durmadan hayal etmenizi rica ediyoruz... Çünkü incileri bile kıskandıracak o ışıltınızı görmek için sabırsızlanıyoruz!
Perola Residence
herkesin hayallerine yeter


Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde toplam 209 residence, 31 home office ve 2 ticari alandan oluşan Perola Residence’da, herkes için ayrıcalık dolu bir yaşam şekli bulunuyor.
Her şey birinci sınıf...

Perola’nın tüm dairelerinde usta işçiliklere birinci sınıf malzemeler eşlik ediyor. Kapısından girdiğiniz anda residence hizmetiyle başlayan kalite, içinize kadar işliyor.